Bulunduğunuz Sayfaİnteraktif ► Gizlilik İlkemiz


Çalışmaya başlamak için tıklayınız.

Gizlilik İlkemiz

Versiyon 20.03.2011 1.0Gizlilik İlkemiz'e Giriş

Kişisel bilgilerinizin önemli olduğuna ve bizimle çalışırken iletmek zorunda olduğunuz kişisel bilgilerinizi korumanın çok önemli olduğuna inanıyoruz.


Bize ileteceğiniz, sizi kişisel olarak tanımlayan; adınız, soyadınız, telefon numaranız, messenger adınız veya adresiniz, e-mail adresiniz gibi, hiç bir özel bilgiyi, hiç kimse ile paylaşmayacağız ve başkalarına iletmeyeceğiz, bildirmeyeceğiz.


Sitemizin İnteraktif Antrenman bölümünde yoğun bir şekilde çalışan bir database vardır. Her türlü bilginiz güvenle saklanmaktadır. Bu database'de üyelik bilgilerinizin yanı sıra sitedeki kullanım bilgileriniz sürekli kaydedilmektedir.


Sitemizin İnteraktif Antrenman bölümünde, sizi tanıyabilmek ve daha sonra isteklerinizi otomatik olarak karşılayabilmek üzere her hamlenizi kaydetmek için bilgisayarınıza cookie yollanılmaktadır.


Gizlilik İlkemiz'de Değişiklik

Bu gizlilik ilkemiz zaman zaman değişebilmektedir. Önemli bir değişiklik olacağını zannetmiyoruz. Ama olursa, sizi bu konudan, dikkatinizden kaçmayacak şekilde uyarmak görevimizdir.


Bu sayfanın başında, Gizlilik İlkemizin versiyonu bildirilmektedir. Ayrıca eski versiyonlar, bir arşivde, sizin incelebilmeniz için tutulmaktadır. Şu anda arşivde, eski bir versiyon bulunmamaktadır.


Bu Gizlilik İlkemizde yayınlanmayan özel koşullar için, sözleşme sayfamızı incelemenizi öneriyoruz.