Bulunduğunuz Sayfa ► Ethem Urkaç

1
headphones
Mikrofonlu Kulaklığını Tak2
messenger
Konuşma programına Gir3
bbo logo
      BBO'ya GelOn-Line Antrenörlük Sözleşmesi

Yürürlük tarihi 20.05.2009 v.1.0Toplam 12 madde listelenmiştir.
 1. Çalışmaları alan kişi ve kişilere OYUNCU, Ethem Urkaç'a Coach denilecektir.


 2. Antrenman materyallerinden çalışma ellerinin kopyalarını coach, oyuncuya vermeyecektir.


 3. Çalışmalar asgari, bu sitede belirtilen konular ve içerik çerçevesinde yapılacaktır.


 4. Oyuncu çalışmaların disiplini ve başarısı için kurallarımıza uyacaktır. Oyuncu haber vermeden çalışmaya gelmediğinde, o konu çalışılmış sayılır ve kapsam dışı bırakılır. Bir çalışma programı boyunca 5 kere habersiz çalışmaya gelmemek, disiplinsizliğin ötesinde saygısızlık kabul edileceğinden, çalışmaların kalan kısmı iptal edilir. Coach, alternatif oyuncu kabullerini bu programın işgal ettiği zaman yüzünden reddetmiş olabileceği için, oyuncuya ödemelerinden iade yapmaz.


 5. Antrenmanlar, internet üzerinden bir konuşma programı ile mikrofonlu kulaklık kullanılarak, Bridge Base Online (BBO) da yapılacaktır.


 6. Partnership veya Team Coaching programlarında tüm oyuncular bilgisayarlarına Team Speak kuracak ve online konuşma programı olarak Team Speak kullanılacaktır. Team Speak programını ve kurulumu için yardımı Ethem sağlayacaktır.


 7. Çalışma programı oyuncu ve coach tarafından birlikte oluşturulur.


 8. Oyuncu kabul edilebilir şekilde antrenman ertelemeleri yapabilir. Coach normalin dışında kabul edilecek durumlar hariç olmak üzere antrenman erteleyemez. Aksine bir durum olur ve oyuncu çalışmaların kalanını iptal ederse, tüm konuları almış gibi kabul edilir ve önceki konuların ödediği tutarları üzerinden %20'si kadar geri ödeme alır.


 9. Partnership veya Team antrenmanları belirlenen zamanda birlikte ve bir kerede yapılır. Çalışmaya katılmayan oyuncu için bir tekrar yapılmaz.


 10. Oyuncu kalan konuları istediği zaman iptal edebilir. Bu durumda konuların tamamını almadığından, %20 indirim isteyemez. Peşinen %20 indirimli ödeme yapmışsa, yapılan çalışmaların ücreti, tablodaki indirimsiz ücret olarak düşülür ve kalan miktar oyuncunun bildireceği hesaba transfer edilir.


 11. Konular tek tek alındığında coaching ücreti konunun başlamasından önce ödenir.


 12. Bir program deklarasyon, kart oyunu ve defans konuları olmak üzere tam olarak alındığında ve ücreti peşin olarak ödendiğinde, oyuncu %20 indirim ve ilave 64 el oyun hak eder. Konuların tamamı alınmazsa, veya konuların tamamı alınmış olsa dahi ödeme peşinen yapılmazsa, oyuncu %20 indirim alamaz.