Bulunduğunuz Sayfaİnteraktif


Çalışmaya başlamak için tıklayınız.

Ücretsiz Deneyebilirsiniz.
OKS DEMO
Denemek Için Tıklayınız.


39 şehirden 260 üyeOvercall'lar ve Kompetitif Konuşmalar Sistemi


Neden İnteraktif Antrenman?

Eliniz geliyor... Siz konuşmalarınızı yaparken interaktif bir şekilde rakiplerinizin ve ortağınızın konuşmaları otomatik olarak geliyor.


Yaptığınız konuşmanızın doğru veya yanlış olduğunu nedenleriyle açıklıyoruz ve her hamlenizde bu nedenleri inceleyerek ilerliyorsunuz.


Kitapta 1000; Sitede 1400 Örnek El

Overcall ve Kompetitif Konuşmalar için interaktif antrenman yapmak üzere 1.400 elden oluşan interaktif çalışma programı ile bu sitede çalışabilirsiniz.


14 konuda 1400 örnek el üzerinden önce overcall'lar ve defansif konuşmalarla başlayıp daha sonra balancing ve kompetitif konuşmalarla devam edersiniz.


Çalışmaları örnek eller üzerinden yaparken kitaptan konunun detaylarını inceleyebilir ve farklı 1000 el ile kompetitif konuşmalardaki bilginizi geliştirebilirsiniz.


Bu sitede yer alan 1.400 el kitapta yer alan 1.000 elden farklıdır. Kitapla birlikte interaktif üyeliğinizi de kullandığınızda kompetitif konuşmaları toplam 2.400 el inceleyerek çalışmış olursunuz.


Nasıl Kullanacaksınız?

İnteraktif konuşma programının ekran alanlarının açıklamalarını ve en iyi şekilde nasıl kullanabileceğinizi demo'yu kullanmaya başlamadan önce bir göz atınız.


Ücretsiz Deneme Üyeliği

Üyelik işleminizden önce interaktif antrenman sitesinin demosunu incelemek ister misiniz?


Ücret

Overcall'lar ve Kompetitif Konuşmalar kitabımızı interaktif antrenman sitesi üyeliğinizle birlikte alırsanız 45 TL kitap, 3TL kargo ve 79 TL antrenman sitesi üyeliği toplamı olan 127 TL yerine 99 TL ödersiniz.


  • Yalnız TooT üyeliği: 89 TL
  • Yalnız OKS üyeliği : 79 TL
  • OKS ve TooT üyeliği birlikte 168 TL yerine 145 TL
Kitap
45 TL
Site Üyeliği
79 TL
Kitap + Site Üyeliği
99 TL.


Diğer briç kitaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Deklarasyon - Yeni başlayanlar için
  • Kart Oyunu - Yeni başlayanlar için
  • Defans - Yeni başlayanlar için
  • 2/1 Sistemi - Orta ve ileri düzey için