Bulunduğunuz Sayfaİnteraktif ► Sözleşme


Çalışmaya başlamak için tıklayınız.

İnteraktif Üyelik Sözleşmesi

Yürürlük tarihi 10.08.2012 v.3.0


Eski sözleşme kopyaları:


Toplam 11 madde listelenmiştir.
 1. İnteraktif Antrenman Sitesine ücret karşılığı üye olan kişiye, ÜYE; İnteraktif Briç Antrenmanı yapmayı sağlayan siteye, İnteraktif Antrenman Sitesi denilecektir.


 2. İnteraktif Antrenman Sitesi, üyenin internet bağlantısı ile bir tarayıcı arayüzü çalıştırarak, 1400 kompetitif briç eli üzerinde çalışmasını sağlar. Üye kendi sorularına cevap verirken diğer 3 oyuncunun konuşmaları otomatik olarak İnteraktif Antrenman Sitesi tarafından sağlanır ve bu işleyiş tam interaktif olarak çalışır. Bu işleyiş için üye, tarayıcı olarak Internet Explorer 8 veya üzeri bir sürümünü, Google Chrome veya FireFox ve tarayıcısının Javascript etkin halde olmasını sağlayacaktır.


 3. İnteraktif Antrenman Sitesi üyeliği 12 ay (366 gün) için geçerlidir.


 4. İnteraktif Antrenman Sitesi üyelik ücreti banka havalesi ile ödenirse, ödemenin yapılmasını takip eden ilk gün içinde üye'nin kullanımını sağlayacak şekilde düzenleme yapılır.


 5. Üye kitap satın almışsa, satın aldığı kitabın ödemesini yaptığı günü takip eden iş günü içinde kitap kargoya verilir.


 6. İnteraktif Antrenman Sitesi üyeliği sadece 1 kişi içindir. Üye İnteraktif Antrenman Sitesi tarafından sağlanan kullanım hakkını başka kişilere devredemez, kullanmalarına izin veremez. Üye kullanıcı adı ve şifresini korumaktan sorumludur. Bu şarta uyulmaması halinde, geri ödeme yapılmaksızın üyelik fesh edilir.


 7. İnteraktif Antrenman Sitesi'ne, kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılır. Girişlerde üyenin IP adresi kaydedilir. IP adresleri bölgelere göre grupludur. Bir üye 3'ten fazla değişik bölgeden giriş yaptığında, 4.üncü kez değişik bölgeden giriş yapıyorsa, üyeliği durdurulur. Bu durumla karşılaşan üye, hesabının yeniden aktive edilebilmesi için Interaktif Antrenman Sitesi ile görüşecektir. Üyeliğin yeniden aktive edilip edilmeyeceği gerekli incelemelerden sonra Interaktif Antrenman Sitesi tarafından verilecek karara bağlıdır.


 8. İnteraktif Antrenman Sitesi üyeliğinin bitimini takip eden 90.ıncı günde, üyenin kaydı tamamen silinir. Kaydı silinen kişi, üyelere özgü yapılan indirimlerden, uygulamalardan faydalanamaz.


 9. İnternet bağlantısı ve hızı üyenin sorumluluğundadır.


 10. İnteraktif Antrenman Sitesi, Amerika Birleşik Devletleri'nden (ABD) yayın yapmaktadır. ABD'de meydana gelebilecek, ekonomik, sosyal ve siyasi krizler, savaş, doğal afetler, sunucularımızın yanması gibi önlemi mümkün olmayan sebeplerle yayınımız durabilir ve üye siteyi bu olumsuzluklar geçene kadar kullanamayabilir. Ancak bu geçen zaman üye'nin üyelik zamanına eklenir.


 11. Bu sözleşme nedeniyle çıkacak ihtilaflarda, İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.